Darujte
zdravie a krásu

Rozšírené cievky

Červené vláskovité rozšírené cievky na lícach, nose, brade, hrudníku či nohách, ktoré neskôr splývajú dohromady, často predstavujú estetický problém. Súvisia s vekom a starnutím kože, svoj vplyv má aj slnečné žiarenie. Občas sa môžu objaviť už po 20–ke, častejšie až po 40–ke. Našťastie, vieme vám účinne pomôcť.

 

Ako odstraňujeme rozšírené cievky?

Na odstraňovanie rozšírených cievok používame v našej dermatologickej ambulancii 2 druhy prístrojov. Na cievky hrúbky 0,4 - 1,4 mm špeciálny cievny laser. Ten rozšírenú cievku zničí pod povrchom bez porušenia pokožky a organizmus ju potom prirodzene vstrebe.

Na veľmi tenké červené cievky, ktoré sa tvoria najmä v tvárovej oblasti používame technológiu medicínskeho IPL, ktorá pekne redukuje plošné začervenania a vlásočnicové cievky. Pri tomto ošetrení je klúčová kvalita prístroja. Na trhu je veľa lacných prístrojov IPL, ktoré nemajú dostatočný výkon a hlavne ich energia pri jednotlivých pulzoch kolíše a nerozkladá sa rovnomerne na ošetrovanú oblasť. Preto tam je veľké riziko popálenia a je pri nich treba viac ošetrení.

My sme stavili na kvalitu - izraelskú spoločnosť Lumenis a používame jednen z najlepších prístrojov na trhu M22 Stellar ktorý používajú tie najlepšie kliniky.

 

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Čo by ste mali vedieť pred odstránením rozšírených cievok?

Zákrok nesmú podstúpiť pacienti s antikoagulačnou liečbou, teda užívajúci prípravky na riedenie krvi (warfarín, fraxiparín a iné). Odstránenie rozšírených cievok laserom je vhodné len pri cievkach do šírky približne 1,4 mm.

Po odstránení cievok si budete miesto zákroku ošetrovať podľa pokynov lekára a po zahojení ešte po určitú dobu chrániť pred slnkom ochranným krémom s UV faktorom 50+.

Cenník
Ošetrenie cievok - cena  
M22 Stellar IPL - plošne  

Celá tvár 

100€
Malá oblasť ( nos, líca, ...) 60€
   
Cievny laser ND:YAG  
1 impulz - žilky na nohách 1€
Hemangiom alebo pavúčikový névus 20€
   
Vstupné vyšetrenie 17€
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC DAPA
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 18 2020
Za sfarbenie pokožky a vlasov je zodpovedný pigment melanín, ktorý pokožku chráni pred škodlivými účinkami ...
článok / 18 2020
Viditeľné cievky na tvári predstavujú predovšetkým estetický problém. Pacienti sa za ne hanbia, pretože v s...
článok / 18 2020
Koža tvorí ochrannú bariéru pred vonkajšími vplyvmi a je najväčším zmyslovým orgánom. Na jej vzhľad vplývaj...