Darujte
zdravie a krásu

Rozšírené cievky

Červené vláskovité rozšírené cievky na lícach, nose, brade, hrudníku či nohách, ktoré neskôr splývajú dohromady, často predstavujú estetický problém. Súvisia s vekom a starnutím kože, svoj vplyv má aj slnečné žiarenie. Občas sa môžu objaviť už po 20–ke, častejšie až po 40–ke. Našťastie, vieme vám účinne pomôcť.

 

Ako odstraňujeme rozšírené cievky?

Na odstraňovanie rozšírených cievok používame v našej dermatologickej ambulancii špeciálny cievny laser. Rozšírenú cievku jednoducho zničíme laserom, a organizmus ju potom prirodzene vstrebe. Veľmi tenké červené cievky ktoré sa tvoria najmä v tvárovej oblasti ošetrujeme technológiou IPL, ktorá pekne redukuje plošné začervenania.

 

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Čo by ste mali vedieť pred odstránením rozšírených cievok?

Zákrok nesmú podstúpiť pacienti s antikoagulačnou liečbou, teda užívajúci prípravky na riedenie krvi (warfarín, fraxiparín a iné). Odstránenie rozšírených cievok laserom je vhodné len pri cievkach do šírky približne 1,4 mm.

Po odstránení cievok si budete miesto zákroku ošetrovať antibiotickým krémom, a po zahojení ešte po určitú dobu chrániť pred slnkom ochranným krémom s UV faktorom 50+.

Cenník
Ošetrenie cievok - cena      
  1 ks do 10 ks nad 10 ks
Rozšírené cievky (angiom) - laser 25€ 100€ individuálne
  podľa rozsahu    

Pavúčikovité névy, metličky - laser

* Cenu je možné určiť až po osobnej konzultácii s lekárom, nakoľko ide vždy o veľmi individuálny rozsah a štádium. Obvyklá cena oštrenia sa pohybuje okolo 100€.  

od 25€    
Vstupné vyšetrenie 17€ - -
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC DAPA
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 19 2020
Laserový resurf priniesol do estetickej medicíny revolúciu. Pokožka sa po laserovom zbrúsení povrchu epider...
článok / 19 2020
Alergia je precitlivenosť organizmu, prehnaná imunitná odpoveď na alergény okolo nás. Alergiu obvykle priam...
článok / 19 2020
Pravidelná kontrola materských znamienok – je potrebná aj u detí a mladých ľudí? Rozhodne áno. Aj keď je na...