Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
- 20%
Odstránenie
škvŕn a
pigmentácií
Popis
Najrôznejšie druhy škvŕn a pigmentácií teraz dokážeme úspešne a šetrne odstrániť použitím najnovšieho prístroja od Izraelskej firmy Lumenis - M22 Stellar. Táto nová generácia sa začala predávať len v roku 2020 a patrí medzi to najlepšie čo sa dá na pigmentácie a škvrny aplikovať. Teraz sa aj vy môžete presvedčiť na vlastnej koži, aké pekné výsledky ním vieme dosiahnuť, navyše v Januári s 20% zľavou. 
Jan 01 2021
-
Jan 31 2021
100 €
80 €
- 20%
Mezoterapia
Vital Injectorom
Skinbooster
Popis
Mezoterapia je špeciálny typ ošetrenia pleti s využitím malých ihličiek, ktoré narúšajú povrch pokožky. Tým sa naštartujú regeneračné procesy v pokožke. Zároveň cez tieto mikro ihličky môžeme doručiť priamo do pokožky živiny a účinné látky.  U nás na Klinike Zdravia využívame medicínsky prístroj Vital Injector, ktorý počas drobných vpichov aplikuje do pokožky presné množstvo účinnej látky do zvolenej hĺbky. Takúto prístrojovú mezoterapiu môžeme v mnohých ohľadoch označiť ako základ pre lekársku starostlivosť o pokožku, ochranu pred starnutím s krásnymi okamžitými výsledkami. Viac si prečitajte v sekcii mezoterapia alebo sa objednajte teraz s 20 percentnou zľavou na všetky ošetrenia Vital Injectorom.
Jan 01 2021
-
Jan 31 2021