Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
5+3
Nečakajte
do leta! Ošetrenie
rázovou vlnou.
Popis
AWT- spoľahlivé a rýchle riešenie liečby celulitídy

Pomarančová koža v oblasti bruška, stehien alebo zadku, už viac nemusí byť Vaším problémom. Buďte pripravení na leto v predstihu a zakúpte si balíček 5 ošetrení, ku ktorým dostanete ďalšie  3 ošetrenia s prístrojom Storz Medical, na ľubovoľnú lokalitu  ZADARMO.

* K tejto skvelej akcii Vám pridáme lymfodrenážne ošetrenie úplne ZADARMO.

 Rázová vlna STORZ MEDICAL – na odstránenie celulitídy používame metódu rázovej vlny technológiou AWT. Pri tejto metóde kombinujeme mechanickú masáž ošetrovaného miesta so zvukovou rázovou vlnou. Rázová vlna stimuluje kožu a podkožie , spúšťa spaľovanie podkožných zásob tuku a zlepšuje prekrvenie.

 

 Zámerom zákroku rázovou vlnou je nielen rozbiť  celulitídu ale aj spevniť pokožku. Viac o ošetrení sa môžete dočítať TU: https://www.klinikazdravia.sk/sk/dermatologia/celulitida

* Lymfodrenážne ošetrenie môžete, ale nemusíte absolvovať v termíne ošetrenia rázovou vlnou. 
Máj 01 2023
-
Máj 31 2023
- 10 %
Laserová liečba
nechtovej mykózy
Popis
Plesňové ochorenie nechtov sa dá liečiť aj laserom. Moderná laserová metóda funguje na princípe dezinfekcie nechtovej platničky zo spodnej strany kde je laserový lúč schopný preniknúť. Je nevyhnutná viacnásobná aplikácia s približne mesačnými odstupmi. Viac sa dočítate v článku o nechtovej mykóze. 10 percentná zľava platí pri zakúpení balíčka 5 ošetrení.

 
Máj 15 2023
-
Jún 30 2023