Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
- 40 EUR
Zdravé zúbky
Vašich detí
Popis
Balíček celoročnej komplexnej starostlivosti u dentálnej hygieničky pre deti do 14 rokov.

Bežne zaplatíte za celoročnú starostlivosť 120€, teraz ju môžete mať za za 80€.

Pravidelnou starostlivosťou dokážeme znížiť riziko vzniku zubného kazu na minimum. Dentálna hygienička vďaka profesionálnym nástrojom vyčistí zúbky aj tam, kam sa bežnou kefkou dieťa nedostane.

Balíček obsahuje 3 pol hodinové návštevy u dentálnej hygieničky každé 4 mesiace. Motivujeme Vaše detičky k pravidelnému a správnemu čisteniu zúbkov so zubnou kefkou.

Deti u nás získajú najvyšší štandard dentálnej hygieny metódou GBT, pretože prevencia a správne návyky od detstva sú nevyhnutné pre zdravý chrup v dospelosti. Viac informácií nájdete na podstránke venovanej  dentálnej hygiene TU
Sep 05 2023
-
Sep 30 2023
120 €
80 €
- 30%
Na laserovú epiláciu
akejkoľvek časti tela
Popis
Zvoľte si laserovú epiláciu v zdravotníckom zariadení pod odborným dohľadom skúseného dermatológa. Náš laserový prístroj získal ako jeden z mála produktov na trhu certifikát bezpečnosti a účinnosti FDA v USA. Čo viac dodať? Treba sa presvedčiť “na vlastnej koži”. LED diódy 2 generácie sú jednoducho epilačný trend súčasnosti. Viac o laserovej epilácii sa dozviete na našom blogu.
Teraz pri zakúpení celého balíka  "5 ošetrení" 30% výhodnejšie ako základná cena ošetrenia.
Sep 05 2023
-
Sep 30 2023
- 46 EUR
Starostlivosť,
ktorá sa oplatí
Popis
Dentálnu hygienu u profesionálnej hygieničky by sme mali absolvovať minimálne dvakrát ročne.

V našej jesennej ponuke získate balíček celoročnej starostlivosti za 99€, namiesto bežnej ceny 145€.

Pacientov s citlivými zubami, obnaženými krčkami a nízkym prahom bolesti môže od pravidelného ošetrenia odrádzať bolesť a nepríjemné pocity pri odstraňovaní zubného kameňa. U nás sa báť nemusíte. Nič lepšie, ako dentálna hygiena pomocou AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER  v rukách skúsenej dentálnej hygieničky na trhu neexistuje. Viac informácií nájdete na podstránke venovanej  dentálnej hygiene TU

Balíček obsahuje vstupnú konzultáciu, vyčistenie zubov a opakované ošetrenie o 6 mesiacov.
Sep 05 2023
-
Sep 30 2023
145 €
99 €