Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
- 48 EUR
Darujte
zdravú pleť
Popis
Balíček obsahuje vstupnú konzultáciu s lekárkou, ktorá posúdi vašu pleť a navrhne vhodné ošetrenia a starostlivosť, 2x komplexné hĺbkové ručné alebo prístrojové vyčistenie a ošetrenie pleti podľa toho, čo potrebuje vaša pleť. Štandardne by bola cena 127 EUR vo vianočnej kampani takýto balíček získate len za 79 EUR.  Takýmto darčekom určite potešíte nielen mladú slečnu, či chlapca, ktorý bojuje s aknóznou pleťou, ale aj dámu so zrelou pleťou, ktorá chce, aby jej pleť stále pôsobila mladistvo a sviežo. Okrem vyčistenia pleti, čo je vždy úplný základ, sa dozvie, aké sú možnosti neinvazívnych ošetrení pre dlhodobú starostlivosť.

*Po objednaní vám príde na email výzva na úhradu a hneď po úhrade vám zašleme poukaz v PDF formáte. 
Nov 01 2021
-
Dec 31 2021
127 €
79 €
- 46 EUR
Darujte
zdravý úsmev
Popis
Balíček celoročnej starostlivosti obsahuje vstupnú konzultáciu, vyčistenie zubov a opakované ošetrenie o 6 mesiacov. Takto získate najvyšší štandard dentálnej hygieny metódou GBT s najnovším švajčiarskym prístrojom AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER. Štandardne prvé ošetrenie stojí 80 EUR a následné opakované ošetrenie o 6 mesiacov 65 EUR. Za celoročnú starostlivosť bežne zaplatíte 145 EUR. Teraz ju môžete získať za 99 EUR vo vianočnej kampani a potešiť tak svojich blízkych niečím, čo potrebuje naozaj každý. Viac informácií o dentálnej hygiene na Klinike Zdravia nájdete TU.

*Po objednaní vám príde na email výzva na úhradu a hneď po úhrade vám zašleme poukaz v PDF formáte.   
Nov 01 2021
-
Dec 31 2021
145 €
99 €
Darček
Darujte poukaz
na zdravie a krásu
Popis
Darujte zdravie a krásu v hodnote akú si zvolíte. My vám pošleme darčekový poukaz (elektronicky alebo poštou). Ten koho obdarujete si následne vyberie z našich služieb čokoľvek čo bude aktuálne potrebovať. 

Vybavíte rýchlo cez internet:

*Darčekový poukaz si nájdete v elektronickej podobe ihneď po zaplatení na vašom emaili.
Nov 01 2021
-
Dec 31 2021