Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
1 + 1
Dve skvelé ošetrenia
proti celulitíde
Popis
Zakúpte si balíček 5 ošetrení prístrojom Storz Medical a získajte od nás balíček 5 ošetrení multipolárnou rádofrekvenciou Magic Polar pre tie isté oblasti ZADARMO.

Rázová vlna STORZ MEDICAL D-ACTOR 100 ultra- na odstránenie celulitídy používame metódu rázovej vlny technológiou AWT. Pri tejto metóde kombinujeme mechanickú masáž ošetrovaného miesta so zvukovou rázovou vlnou. Rázová vlna stimuluje kožu a podkožie, spúšťa spaľovanie podkožných zásob tuku, zlepšuje prekrvenie, podnecuje tvorbu kolagénu. Zámerom zákroku rázovou vlnou je nielen rozbiť celulitídu, ale aj celkovo omladiť pokožku.

Multipolárna rádofrekvencia Magic Polar- ošetrenie  cielene prehrieva tukové bunky v pokožke. Tuk sa dostáva do medzibunkového priestoru, odtiaľ putuje do lymfatického systému a vylučovacím systémom opúšťa telo. Tukové bunky sa zmenšia, zlepší sa mikrocirkulácia a obnovia sa metabolické procesy, dochádza k redukcii celulitídy.

Kombináciou týchto ošetrení získate vďaka tvorbe nového kolagénu vypnutú, pevnejšiu a pružnejšiu pokožku, tiež môžete očakávať korekciu efektu pomarančovej kože. Viac o týchto pomocníkoch pri boji s celulitídou nájdete na podstránke celulitída TU a blogu o rádiofrekvencii MAGIC POLAR TU.
Máj 01 2022
-
Máj 31 2022
- 50 %
Redukcia celulitídy
rázovou vlnou.
Popis
Zakúpte si balíček 5 ošetrení akustickou rázovou vlnou (AWT) a získajte od nás 50% zľavu zo základnej ceny ošetrenia. Štandardná cena závisí od ošetrovanej oblasti: 30-80€/oblasť. Kompletný cenník nájdete TU.

Rázová vlna STORZ MEDICAL D-ACTOR 100 ultra je medicínsky prístroj ktorý používame na redukciu celulitídy. Pri tejto metóde kombinujeme mechanickú masáž ošetrovaného miesta so zvukovou rázovou vlnou. Rázová vlna stimuluje kožu a podkožie, spúšťa spaľovanie podkožných zásob tuku, zlepšuje prekrvenie, podnecuje tvorbu kolagénu. Zámerom zákroku rázovou vlnou je nielen rozbiť celulitídu, ale aj celkovo omladiť pokožku. Viac o ošetrení sa môžete dozvedieť v našom BLOGU.
Máj 01 2022
-
Máj 31 2022