Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
- 40%
Dvojitá sila
proti celulitíde.
Popis
Trápi Vás pomarančová koža v oblasti stehien, zadku alebo bruška? Začnite s prípravou na leto už v predstihu. Kombináciou dvoch ošetrení prístrojmi Storz Medical spolu s multipolárnou rádofrekvenciou Magic Polar máme skvelé výsledky, preto sme sa rozhodli namixovať ich vo výnimočnej akcii.

Zakúpte si balíček 5 ošetrení  a získajte od nás 40% zľavu. K tejto skvelej akcii Vám pridáme lymfodrenážne ošetrenie úplne ZADARMO.

Rázová vlna STORZ MEDICAL D-ACTOR 100 ultra- na odstránenie celulitídy používame metódu rázovej vlny technológiou AWT. Pri tejto metóde kombinujeme mechanickú masáž ošetrovaného miesta so zvukovou rázovou vlnou. Rázová vlna stimuluje kožu a podkožie, spúšťa spaľovanie podkožných zásob tuku, zlepšuje prekrvenie, podnecuje tvorbu kolagénu. Zámerom zákroku rázovou vlnou je nielen rozbiť celulitídu, ale aj celkovo omladiť pokožku.

Multipolárna rádofrekvencia Magic Polar- ošetrenie je postavené na zohrievaní tukových buniek v pokožke. Tuk sa dostáva do medzibunkového priestoru, odtiaľ putuje do lymfatického a žilového systému a vylučovacím systémom opúšťa telo. Tukové bunky sa zmenšia, zlepší sa mikrocirkulácia a obnovia sa metabolické procesy, dochádza k redukcii celulitídy.

Ošetrované lokality:

                                 Pôvodná cena 5 ošetrení                          Nová cena 5 ošetrení so 40% zľavou

Zadok                                     425€                                                                    255€

Brucho                                    425€                                                                    255€

Predné stehná                        450€                                                                    270€

Zadné stehná                         450€                                                                     270€

Kombináciou ošetrení získate vďaka tvorbe nového kolagénu vypnutú, pevnejšiu a pružnejšiu pokožku, tiež môžete očakávať korekciu efektu pomarančovej kože. Viac o ošetrení prístrojmi  Storz Medical spolu s multipolárnou rádofrekvenciou Magic Polar sa dočítate TU.

 
Feb 01 2023
-
Feb 28 2023
- 30%
Omladenie bez ihiel
s garanciou spokojnosti.
Popis
Chcete vypnúť pokožku bez ihiel a výplňových materiálov? Výbornou voľbou je ošetrenie rádiofrekvenciou nazývanou inak aj NEINVAZÍVNY THERMO LIFTING.

Máte zlú skúsenosť s rádiofrekvenciou z kozmetického salónu? Nedostavil sa sľúbený efekt?

U nás máme s neinvazívnym thermo liftingom také dobré skúsenosti, že Vám vieme dať garanciu vrátenia peňazí, ak nebudete s výsledkom spokojná.*

Zakúpte si balíček 3 ošetrení multipolárnou rádofrekvenciou Magic Polar a získajte od nás 30% zľavu.

Multipolárna rádofrekvencia Magic Polar- ošetrenie je postavené na princípe vytvárania tepla v tkanivách. Pri ošetrení sa ohrievajú kolagénové vlákna, čo spôsobuje ich stiahnutie a následné napnutie. Rádiofrekvencia s intenzitou 2 MHz je najbezpečnejšia a z dlhodobého hľadiska výrazne podporuje rekonštrukciu kolagénu, vplýva na pevnejší, mladistvejší vzhľad tváre.

Ošetrované lokality:

                                 Pôvodná cena balíčka 3 ošetrení              Nová cena balíčka 3 ošetrení

Tvár                                        105€                                                            73,5€

Tvár+krk                                 135€                                                            94,5€

Tvár+krk+dekolt                    165€                                                            115,5€

 

* Ak nebudete po absolvovaní 3 ošetrení spokojná s výsledkom, vrátime Vám peniaze alebo si budete môcť vybrať akékoľvek kozmetické ošetrenia v rovnakej sume.

Tvárová rádiofrekvencia je ideálne pravidelné ošetrenie, ak sa rozhodnete systematicky starať o svoju pleť a významne spomaliť jej starnutie. Jej veľkou výhodou je, že funguje aj bez ihiel a cudzích výplňových materiálov. Viac o ošetrení multipolárnou rádiofrekvenciou Magic polar sa dočítate TU.
Feb 01 2023
-
Feb 28 2023
- 40 %
Chcete mať dokonale
hladké telo?
Popis
Zvoľte si laserovú epiláciu v zdravotníckom zariadení pod odborným dohľadom skúseného dermatológa. Náš laserový prístroj získal ako jeden z mála produktov na trhu certifikát bezpečnosti a účinnosti FDA v USA. Čo viac dodať? Treba sa presvedčiť “na vlastnej koži”. LED diódy 2 generácie sú jednoducho epilačný trend súčasnosti. Viac o laserovej epilácii sa dozviete na našom blogu.
Teraz pri zakúpení celého balíka  "5 ošetrení" 40% výhodnejšie ako základná cena ošetrenia. Takto výhodná cena už tento rok nebude, nieje na čo čakať.
Jan 16 2023
-
Feb 28 2023