Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
- 30 %
Na laserovú epiláciu
akejkoľvek časti tela
Popis
Zvoľte si laserovú epiláciu v zdravotníckom zariadení pod odborným dohľadom skúseného dermatológa. Náš laserový prístroj získal ako jeden z mála produktov na trhu certifikát bezpečnosti a účinnosti FDA v USA. Čo viac dodať? Treba sa presvedčiť “na vlastnej koži”. LED diódy 2 generácie sú jednoducho epilačný trend súčasnosti. Viac o laserovej epilácii sa dozviete na našom blogu.
Teraz pri zakúpení celého balíka  "5 ošetrení" 30% výhodnejšie ako základná cena ošetrenia.
Okt 06 2020
-
Nov 30 2020
- 20 %
Liečba akné
vďaka lekárskemu IPL.
Popis
Na liečbu najmä pokročilého akné využívame prístroj M22 Stellar od izraelskej firmy Lumenis, ktorý má špeciálne vyvinutý multifrekvenčný filter na akné a patrí v súčasnosti medzi absolútnu špičku medzi lekárskymi IPL technológiami na trhu. To nám umožňuje dosahovať veľmi pekné výsledky liečby. Ošetrenie sa opakuje podľa potreby zvyčajne 2 - 4 krát. 

Cena ošetrenia závisí od rozsahu a pohybuje sa od 60 do 120 EUR, zvyčajne 100 EUR. Aktuálne na ošetrenie môžete získať zľavu 20 percent.

Viac o spôsoboch liečby akné u nás na klinike Zdravia sa dozviete v sekcii akné.

 
Okt 01 2020
-
Nov 30 2020