Darujte
zdravie a krásu

Akciové ponuky

Ako využiť akciové balíky

Ktorú akciu chcete využiť? Kliknite na ňu myšou a objaví sa vám možnosť objednať.
Potom nám prostredníctvom objednávkového formulára odošlite vaše údaje, prípadne špeciálne požiadavky v správe. My sa vám ozveme najneskôr do jedného dňa a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nechcete čakať? Potom nám zavolajte na 0950 526 846.

1. Vyberte si
akciu
2. Objednajte sa
na konrétny termín
3. Príďte na
vyšetrenie / zákrok
- 40 %
Zdravé, pevné a
lesklé vlasy pre
ženy aj mužov
Popis
Vlasová mezoterapia

Vlasy už dávno nie sú korunkou krásy len žien. Dnes si na kvalite vlasov potrpia aj muži. Bežná starostlivosť v letných mesiacoch nestačí a vlasy jednoducho potrebujú viac. Zdravé, lesklé, hydratované a husté vlasy docielite aplikáciou revitalizačného vitamínového séra.

Teraz Vám ponúkame skvelú akciu. Zakúpte si u nás na balíček 3 ošetrení a získajte od nás  40 % zľavu.

 

Vlasová mezoterapia je liečebná injekčná metóda. Drobnými vpichmi aplikujeme do vlasovej pokožky účinné látky: vitamíny, minerály, aminokyseliny, koenzými a peptidy. Dlhotrvajúci a zvýšený účinok zabezpečí technológia pomalého uvoľňovania zložiek aplikovaného komplexu.

Tento posilňujúci komplex:

vyživuje pokožku hlavy a vlasové folikuly
stimuluje rast vlasov
predchádza vypadávaniu
hydratuje a vyživuje
napomáha k zlepšeniu kvality vlasov

Ošetrenie trvá približne 30 minút. Doporučujeme absolvovať 3 ošetrenia v intervale 2-3 týždne, následne 1 ošetrenie každé 3 mesiace. Po ošetrení sa v oblasti vpichu môže objaviť začervenanie a mierna bolesť. Pri danom ošetrení je tento proces úplne v poriadku a zvyčajne odznie po jednom až dvoch dňoch.
Máj 01 2024
-
Máj 31 2024
220 €
132 €