Darujte
zdravie a krásu

Mezoterapia‌ ‌Vital‌ ‌Injectorom‌

Mezoterapia je špeciálny typ ošetrenia pleti s využitím malých ihličiek, ktoré narúšajú povrch pokožky. Tým sa naštartujú regeneračné procesy v pokožke a cez tieto mikro ihličky môžeme doručiť priamo do pokožky živiny a účinné látky. 

Vital Injector

V našej dermatologickej ambulancii využívame medicínsky prístroj Vital Injector, ktorý počas drobných vpichov aplikuje do pokožky presné množstvo účinnej látky do zvolenej hĺbky. Množstvo účinnej látky a hĺbku vpichu korigujeme podľa miesta ošetrenia, individuálnej hrúbky pokožky a požadovaného efektu terapie. Prístroj počas aplikácie vytvára na pokožke podtlak, čím sa znižuje riziko modriniek, ktoré pri mezotrapii bežne vznikajú. Ako účinná látka sa využíva nesieťovaná kyselina hyaluronová,  sérum s obsahom vitamínov, amino kyselín a peptidov alebo jemne sieťovaná kyselina hyaluronová, ktorá má dlhodobejší efekt - tu používame RESTYLANE SKINBOOSTERSVital injectorom sa ošetruje celá tvár, krk, dekolt alebo chrbty rúk.

Oproti mezoterapii v kozmetických salónoch, kde sa často používajú k aplikácii valčeky s ihličkami, je terapia Vital Injectorom niekoľkonásobne účinnejšia a z bezpečnostného hľadiska patrí do rúk dermatológovi. Takto je zaistený viditeľný a dlhodobý efekt bez rizika poškodenia pokožky.

 
Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Účinky terapie

Mezoterapia Vital Injectorom je vhodná pre všetkých, ktorí chcú vyzerať sviežo a mladistvo. Pre mladších pacientov pôsobí terapia ako aktívna prevencia pred vznikom vrások a stratou pružnosti.

Po ošetrení sú ihneď viditeľné výsledky. Dochádza k redukcii vrások, jaziev a stôp po akné. Pleť sa rozžiari a získava pružnosť a mladistvý vzhľad. Eliminujú sa prejavy stresu, fajčenia, nezdravého životného štýlu a slnečného žiarenia. Po ošetrení je pokožka hĺbkovo regenerovaná a hydratovaná. Výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení. 

Priebeh ošetrenia a kontraindikácie

Ošetrenie je mierne bolestivé, preto pred zákrokom na pleť nanášame prípravok s anestetickým účinkom, aby sme bolesť zmiernili na minimum. Po ošetrení sa môžu objaviť drobné chrastičky, ktoré do troch dní celkom vymiznú. Už na druhý deň po ošetrení je možné použiť make up a tak sa vrátiť k plnohodnotnému pracovnému a spoločenskému životu.

Mezoterapiu nie je vhodné aplikovať počas tehotenstva, dojčenia a pri akútne prebiehajúcich ochoreniach pokožky v mieste ošetrenia. 

Objednajte sa na mezoterapiu Vital Injectorom ešte dnes a vyzerajte tak mlado, ako sa cítite!

 
Cenník
Mezoterapia VITAL INJECTOROM      
   1 ošetrenie  Balík 3 ošetrenia  
Revitalizačné, hydratačné a regeneračné sérum - APRILINE od švajčiarskeho výrobcu. Cena za 1 lokalitu (tvár, krk, dekolt, chrbty rúk) 89 € 220 €  
 

1 ml

2 ml 3 ml
Sieťovaná kyselina Hyaluronová - RESTYLANE Skinboosters  150 € 250 € 350 €
Nesieťovaná kyselina Hyaluronová - TEOSYAL Redensity I 150 € 250 € 350 €
  1 osoba    
Vstupné vyšetrenie 28€    
Anestetický krém (podľa rozsahu a lokality) 5 - 30€  
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC Tambor
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 30 2023
Začervenaná, citlivá a podráždená pleť, či pleť s rosaceou potrebuje veľmi jemné zaobchádzanie s&...
článok / 16 2022
Rádiofrekvencia aplikovaná na tvár. Rádiofrekvencia sa používa na omladenie tváre, spevnenie pleti a ...
článok / 21 2022
Chcete aby vaša pleť žiarila ? Trpíte rozšírenými pórmi? Pomocou cielených aktívnych látok a jemnej ex...