Darujte
zdravie a krásu

Stomatológia

S ČÍM VÁM POMÔŽEME?

Zdravé zuby a sebavedomý úsmev o Vás vypovedajú viac, než si myslíte. Sú jednou z prvých vecí, ktoré si na Vás druhí okamžite všimnú a zanechajú v nich nezmazateľný dojem. Aj preto je dôležité pravidelne navštevovať  zubára.

Špičkovo vybavená stomatologická ambulancia u nás na Klinike Zdravia v Žiline ponúka kvalitné a komplexné služby v oblasti zubného lekárstva – od dentálnej hygieny až po rekonštrukčnú zubnú chirurgiu, vrátane pohotovostnej služby.

PREČO SÚKROMNÁ STOMATOLOGICKÁ AMBULANCIA?

Akýkoľvek problém so zubami je možné riešiť efektívne a šetrne, pokiaľ sa zachytí v začiatkoch. Žiaľ, mnohí ľudia sa návšteve u zubára vyhýbajú, pretože majú obavy z bolestivého zákroku a odkladajú ju, až kým nie je neskoro. V našej ordinácii sú všetky diagnostické a liečebné zákroky vykonávané bezbolestne, precízne a bez dlhého čakania. V atraktívnych a komfortných priestoroch sa o Vás postará odborník s dlhoročnou skúsenosťou, podporený najmodernejším  technologickým vybavením vrátane operačného mikroskopu, intraorálnym aj panoramatickým rontgenom.

Záleží nám na tom, aby ste od nás odchádzali spokojní.

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

AKO TO PREBIEHA?

Vieme, že Váš čas je vzácny, preto Vás objednáme na presný termín. Pri prvom vyšetrení lekár vykoná komplexnú stomatologickú prehliadku, diagnostikuje aktuálne problémy a prekonzultuje s Vami možnosti ďalšieho postupu. Následne písomne vypracuje liečebný plán (vrátane cenovej ponuky) a Vy sa rozhodnete, či podľa neho chcete postupovať alebo nie.

Podrobnejšie informácie o vstupnom vyšetrení a všetkých našich službách vrátane cenníka nájdete na našej stránke venovanej špeciálne stomatológii www.kvalitny-zubar.sk.

Viac stomatologických informácií sme zhrnuli na samostanú stránku venovanej stomatológii.
Dr. DMYTRO BABČUK Zubný lekár

Som zubný lekár, registrovaný v Slovenskej komore zubných lekárov. Od roku 2012 som pôsobil na chirurgickom oddelení krajskej stomatologickej polikliniky a neskôr na súkromnej stomatologickej klinike v Žiline. Od roku 2014 sa špecializujem na mikrochirurgickú endodonciu a prácu s operačným mikroskopom.
Absolvoval som pracovné stáže a školenia pod vedením popredného českého odborníka v oblasti mikrochirurgickej endodoncie a dentálnej implantológie MUDr. Jiřího Škrdlanta - prvého lekára, ktorý začal v Českej republike používať operačný mikroskop v stomatológii. Hovorím slovensky, anglicky, rusky a ukrajinsky.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
O čom píšeme
článok / 10 2021
Celulitída je estetický problém, ktorý vďaka tenšej pokožke trápi rovnako štíhle ženy aj ženy plnších tvaro...
článok / 10 2021
Čistá pleť je základom pre jej zdravie a vitalitu. Navyše, pokožka tváre je neustále viditeľná a jej nedost...
článok / 15 2021
Rozšírené, výrazné žilky a metličky tmavočervenej, fialovej a modrej farby trápia vysoké percento populácie...