Darujte
zdravie a krásu

TÚŽITE PO PLNŠÍCH PERÁCH?

Nie ste spokojná s proporčnosťou vašich pier? Máte inú predstavu o ich tvare, či veľkosti? Tvar alebo objem pier možno korigovať pomocou výplňového materiálu počas zákroku, ktorý sa nazýva aj augmentácia pier. 

Čo dosiahnete po tomto zákroku?

Vaše pery budú podľa vašich požiadaviek plnšie, upravenejšie, padnuté kútiky sa pozdvihnú, opticky sa vaše pery skrátia alebo predĺžia, upraví sa stranová asymetria, zvýrazní sa stredové srdiečko pier, vyplnia sa prázdne zvráskavené pery alebo sa vyplní vertikálna, tzv. fajčiarska vráska na hornej pere.

AKO PREBIEHA ZVÄČŠENIE PIER?

Na zväčšenie objemu pier a korekciu ich tvaru sa používajú vstrebateľné výplne kyselinou hyalurónovou. Podľa typu prepletenia s kolagénom sa kyselina hyalurónová delí na bifázickú a monofázickú. Tento moderný materiál sa môže implantovať aj povrchovo, nakoľko nepresvitá. Aplikácia kyseliny hyalurónovej prebieha vpichnutím priehľadného gélu tenkou ihlou do červene pier alebo do kože v okolí pier, kde je vráska. Keďže kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, postupne sa vstrebáva. V závislosti od použitého typu kyseliny, veľkosti a hustoty častíc materiálu a rýchlosti metabolickej degradácie teda účinok pretrvá cca 6-12 mesiacov.

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

PREČO SI MÁTE VYBRAŤ NAŠU KLINIKU?

U nás na Klinike Zdravia vieme, že sa nevypláca používať nekvalitné a lacné materiály, pretože sa môžu minúť účinku a mať nepríjemné zdravotné následky. Preto pracujeme s niekoľkými druhmi výplňových materiálov od renomovaných výrobcov, ktoré sú garanciou kvality a bezpečnosti zákroku. Na vyplnenie pier používame kvalitný materiál, aj taký, ktorý obsahuje lidokain, anestetickú látku znecitlivujúcu pery počas a po zákroku. Korekcia pier je tak menej bolestivá.

Táto výplň je tiež trvácnejšia. Väčšinou trvá približne 10-12 mesiacov, kým sa vstrebe. Aj toto je však veľmi individuálne, nakoľko vstrebávanie záleží od mimiky, metabolizmu, či opakovaného saunovania sa.

ČO BY STE MALI VEDIEŤ PRED ZÁKROKOM

Nakoľko je vpichnutie výplňového materiálu mierne bolestivé, zákrok na požiadanie robíme v lokálnom znecitlivení. Aplikácia prebieha 20 až 30 minút. Pery môžu byť po zákroku mierne opuchnuté a začervenané. Krátko po zákroku si však opuch, začervenanie alebo modrinu môžete prekryť make-upom. Tieto estetické následky môžu trvať 1-2 dni, preto radíme tento zákrok podstúpiť na víkend. 

Pri zákroku môžu vzniknúť modrinky, ktoré sa však do 7-10 dní stratia. Aj opuch zmizne do 4 dní od zákroku. Občas sa môže stať, že výplň je asymetrická. Vtedy je potrebné opäť prísť za lekárom, aby ju dodatočne aplikoval na miesto, kde chýba.

Cenník
Aplikácia výplne - kyseliny Hyalurónovej - cena    
     
Pery - Juvéderm ultra Smile 0,6ml 200€
Juvederm® Volbella 1 ml 270€
Restylane Lidocaine 1 ml 270€
Anestetický krém (podľa rozsahu a lokality)   5 - 30€
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC Tambor
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 30 2023
Začervenaná, citlivá a podráždená pleť, či pleť s rosaceou potrebuje veľmi jemné zaobchádzanie s&...
článok / 16 2022
Rádiofrekvencia aplikovaná na tvár. Rádiofrekvencia sa používa na omladenie tváre, spevnenie pleti a ...
článok / 21 2022
Chcete aby vaša pleť žiarila ? Trpíte rozšírenými pórmi? Pomocou cielených aktívnych látok a jemnej ex...