Darujte
zdravie a krásu

Odstránenie chĺpkov na tele

Trvalé odstránenie chĺpkov kdekoľvek na tele? Vďaka LED diódovému laseru 2. generácie vám vieme pomôcť laserovou epiláciou – účinne a šetrne vám odstránime chĺpky aj s korienkami.

Najlepším spôsobom odstránenia chĺpkov v podpazuší, na nohách, na hornej pere aj na iných miestach tela je laserová epilácia. Ošetrenie už zďaleka nevyužívajú iba ženy. Medzi našimi klientami máme stále sa zvyšujúce zastúpenie mužov. Na odstraňovanie chĺpkov používame frakcionovaný LED diódový laser. 

Náš moderný laser dokážeme nastaviť individuálne na konkrétny fototyp pokožky. To nám umožňuje šetrne dosiahnuť najlepšie možné výsledky.

Zaujíma vás viac informácií o výhodách moderného LED diódového laseru oproti IPL a alexandritovému laseru? Prečítajte si článok na našom blogu: EPILÁCIA – ČO NAOZAJ ÚČINKUJE A ČO JE LEN REKLAMNÝ ŤAH?

 

Laserová epilácia v našej ambulancii – výhody v skratke

LED diódový laser s novou technológiou FLEDL (fractional light emiting diode laser) je nielen účinnejší ako zastaralé riešenia (IPL a alexandritový laser), ale aj omnoho bezpečnejší.

Vďaka individuálnemu nastaveniu intenzity LED diódového laseru podľa typu pleti a pigmentácie pokožky, je náš laserový zákrok pre klienta omnoho príjemnejší, omnoho menej bolestivý a riziko spálenia okolitej kože je oproti starým technológiám minimálne.

Zároveň je zákrok s našim LED diódovým laserom o 50 % rýchlejší ako pri iných riešeniach, čo zvyšuje komfort klienta počas zákroku. Tajomstvom rýchlosti je rozloženie energie vysokofrekvenčného laseru potrebnej na spálenie cibuľky vlasu do až 10 impulzov za sekundu.

Vďaka tomu sa energia impulzov v cibuľke bleskovo nahromadí a korienok vlasu rýchlejšie odumiera. Náš laser pracuje s vlnovou dĺžkou 808 nm s plynulým zvyšovaním výkonu až do 120 J. Ako jeden z mála produktov na trhu, náš laser získal certifikát bezpečnosti a účinnosti FDA v USA.

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Čo by ste mali vedieť pred laserovou epiláciou?

Je ideálne, ak na laserovú epiláciu prídete s neopálenou pokožkou – deň pred zákrokom si na danom mieste chĺpky oholíte žiletkou namokro, aby pokožka bola hladká. Najmenej 6 týždňov a viac pred laserovou epiláciou nepoužívajte epiláciu voskom ani iné formy epilácie, pri ktorých sa vyťahuje vlasová cibuľka z kože.

Počas laserovej epilácie je ošetrované miesto príjemne chladené priamo zabudovaným chladením v hlavici laseru – to väčšinou úplne postačuje, aby sa klient cítil dostatočne komfortne počas zákroku. Ak je to potrebné, môžeme ošetrované miesto utlmiť anestetikami.

Laser zachytí a odstráni všetky chĺpky v aktívnej rastovej fáze. Chĺpky ktoré nie sú v aktívnej rastovej fáze musíme zachytiť a odstrániť pri ďalšej návšteve ambulancie. Preto laserovú epiláciu opakujeme približne 5 krát v intervaloch 4 až 12 týždňov.

Aj keď ide o šetrnú formu epilácie, citlivá pokožka môže byť po zákroku mierne podráždená, začervenaná, prípadne trocha napuchnutá. Je to prirodzená reakcia a odoznie do pár hodín alebo dní.

Cenník

Počet ošetrení

1 5
Zľava %   20
Horná pera 15€ 60€
Brada / krk / líca 24€ 96€
Bokombrady / okolie pupku / prsné dvorce 19€ 76€
Podpazušie 38€ 152€
Bikiny komplet 71€ 284€
Bikiny klasik 46€ 184€
Intímna oblasť 38€ 152€
Zadok (sedacia časť) 49€ 196€
Zadok (análna oblasť) 27€ 108€
Predkolenia 78€ 312€
Stehná 94€ 376€
Kolená 15€ 60€
Celé dolné končatiny 159€ 636€
Predlaktia 49€ 196€
Celé horné končatiny 79€ 316€
Prsty na rukách alebo nohách / narty 9€ 36€
Chrbát komplet 107€ 428€
Ramená 72€ 288€
Krížová oblasť 34€ 136€
Hrudník 72€ 288€
Brucho komplet 72€ 288€
Oholenie lokality pred zákrokom 5-20€ -
Anestetický krém (podľa rozsahu a lokality) 5 - 30€  
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC Tambor
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 30 2023
Začervenaná, citlivá a podráždená pleť, či pleť s rosaceou potrebuje veľmi jemné zaobchádzanie s&...
článok / 16 2022
Rádiofrekvencia aplikovaná na tvár. Rádiofrekvencia sa používa na omladenie tváre, spevnenie pleti a ...
článok / 21 2022
Chcete aby vaša pleť žiarila ? Trpíte rozšírenými pórmi? Pomocou cielených aktívnych látok a jemnej ex...