Menu
Zatvoriť
Sme tu s vami
od roku 2016

Postaráme sa o vás aj vašich blízkych

Sme tu s vami od roku 2016

Dermatológia
Stomatológia
Urológia
Estetická medicína
Jednodňová chirurgia
Dermatológia
Dermatológia

U nás nájdete tri dermatologické (kožné) ambulancie s najmodernejšími laserovými technológiami, vďaka čomu vám vieme poskytnúť nadštandardnú starostlivosť a skorý termín.

Najmodernejšie laserové technológie
Stomatológia
Stomatológia

U nás nájdete všetko potrebné pre zdravé zuby pod jednou strechou. Zubára pre dospelých, pre deti aj bezbolestnú dentálnu hygienu.

Aj detský zubár a dentálna hygiena
Urológia
Urológia

Postaráme sa o cielené vyšetrenia a konzultácie vrátane riešenia urologických ťažkostí. Špecializujeme sa na preventívne prehliadky či urologické zákroky v lokálnej aj celkovej anestéze.

Liečba fokusovanou rázovou vlnou
Estetická medicína
Estetická medicína

Pre prirodzené dozrievanie do krásy a spomalenie starnutia je vám na Klinike Zdravia k dispozícii bezpečná estetická medicína a lekárska kozmetika s účinnými pristrojovymi ošetreniami.

Bezpečná estetická medicína
Jednodňová chirurgia
Jednodňová chirurgia

Vykonávame chirurgické a diagnostické zákroky v lokálnej aj celkovej anestéze, s kompletným manažmentom u nás, aby bola vaša operácia bezstarostná.

Chirurgia Proktológia Urológia Plastická chirurgia a ďalšie

O klinike Zdravia

Chceme, aby ste pri zdravotnej starostlivosti nemuseli robiť žiadne kompromisy. Za diskrétnym a odborným prístupom nemusíte cestovať ďaleko. Vytvárame bezpečné prostredie, kde sa netreba báť rozprávať o svojich zdravotných problémoch.

  • Na termín nečakáte dlho
  • Objednáme vás na presný čas
  • Cítite sa u nás príjemne a pohodlne
  • Máme záujem pomôcť
Klinika zdravia

Spájame profesionálov pod jednou strechou, aby sme vytvorili miesto, kde znovu nájdete zdravie a krásu.

Naši kolegovia

Lekársky tím v Klinike Zdravia je zostavený len z profesionálov vo svojom odbore. Spolu s našimi lekármi a personálom kladieme veľký dôraz na celoživotné vzdelávanie a odborné napredovanie.
Na špecialistov v Klinike Zdravia sa preto môžete spoľahnúť.

Zdravie je tá najlepšia investícia.

Ste lekár / lekárka?

Ak ste doktorka alebo doktor a radi by ste sa nezáväzne porozprávali o spolupráci v odboroch, ktorým sa venujeme alebo aj iným, nápíšte nám na email [email protected].

Tešíme sa na spoluprácu.

Hľadáte prácu?

Ak hľadáte prácu ako zdravotná sestra, zubný asistent, recepčná alebo odborný asistent pre prístrojové ošetrenia. Na trvalý pracovný pomer alebo brigádne, pošlite nám svoj životopis na [email protected].
Váš životopis budeme archivovať a keď sa nám uvoľní vhodná pozícia, budemem vás kontaktovať.

Obchodná spolupráca

Ak máte pre nás zaujímavú obchodnú ponuku, napíšte na [email protected] a naše dievčatá na recepcii zariadia aby sa dostala do správnych rúk.

Ďakujeme.