Darujte
zdravie a krásu

Urológia

S čím vám pomôžeme?

Urológ je lekár, ku ktorému sa nielen mužom zvyčajne nechce. U nás na Klinike Zdravia však na návštevu tohto lekára zmeníte názor. Naša súkromná urologická ambulancia vás privíta v príjemných moderných priestoroch, vyrieši vaše zdravotné ťažkosti a zabezpečí aj funkčné zákroky.

Môžete u nás absolvovať preventívne urologické prehliadky, odkonzultovať dnes pomerne častý problém s erekciou, alebo iné urologické ťažkosti.

Erektilnú dysfunkciu, chronické bolesti panvového dna alebo plastickú induráciu penisu, liečime špičkovým neinvazívnym prístrojom - fokusovanou rázovou vlnou od firmy Storz Medical. Terapia je bezbolestná a má výborné výsledky.

V lokálnej anestéze za 60 minút vykonávame aj drobné chirurgické zákroky ako odstránenie plodnosti u mužov (vazektómiu), frenulotomiu či odstránenie predkožky penisu (cirkumcízia, alebo laicky aj obriezka). To všetko sú vyšetrenia a zákroky, ktoré u nás môžete absolvovať v pohode, bez stresu a s garanciou toho, že sa o vás postará vysoko odborný personál.

Chcete vedieť viac o jednotlivých zákrokoch? Prečítajte si náš blog o urologickej chirurgii. 

Prečo súkromná urologická ambulancia?

Ak ste niekedy absolvovali návštevu urologickej ambulancie v nemocnici, možno máte nepríjemný zážitok. Veľké množstvo pacientov, dlhé čakanie a zdieľanie čakárne aj s pacientmi vo vysokom veku a s vážnymi zdravotnými problémami. O diskrétnosti v takom prostredí tiež nemožno hovoriť.

Výhodou súkromnej ambulancie v rámci privátnej kliniky je hlavne komfort objednania sa na presný termín a diskrétnosť vyšetrenia. Takisto vám vieme poskytnúť rozšírené možnosti urologickej chirurgie, ktoré prebiehajú formou ambulantných zákrokov. Máme moderne vybavenú zákrokovú sálu a skúsený tím, ktorý vedie MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s viac ako 14-ročnými skúsenosťami z denno-dennej diagnostickej a operatérskej praxe. 

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Ako to prebieha?

Úplne prvý krok v rámci urologickej ambulancie je u nás objednanie sa na prvé vyšetrenie. V rámci tohto vyšetrenia s vami lekár preberie vaše ťažkosti a spoločne si určíte ďaľší postup a možné riešenia. Následne začínate s liečbou alebo vás objednáme na zákrok. Okrem vyšetrení je jednou z úloh ambulancie aj dispenzárna starostlivosť o urologických pacientov.

Výmenný lístok od vášho všeobecného lekára nepotrebujete, je však lepšie (nie nevyhnutné) doniesť si svoju zdravotnú dokumentáciu.

Viac urologických informácií sme zhrnuli na samostatnú stránku venovanej urológii.

Viac urologických informácií sme zhrnuli na samostanú stránku venovanej urológii.
Cenník
Urológia vyšetrenia a zákroky  cena
Urologické vyšetrenia  
Vyšetrenie / konzultácia  30€
Kontrola po vyšetrení 15€
Sonografické vyšetrenie 25€
Spermiogram 20€
Synechyolýza (stiahnutie prirastenej predkožky) 30€
Potrebné laboratórne vyšetrenia (robia sa len pri niektorých indikáciách) 20€ - 60€
FSWT ošetrenie fokusovanou rázovou vlnou STORZ  
Erektilná dysfunkcia (balík 6 ošetrení) 900€
Zakrivenie penisu IPP (balík 4 ošetrení) 600€
Chronická bolesť panvového dna  CPPS (balík 4 ošetrení) 600€
Urologické zákroky  
Vazektómia (zneplodnenie) 380€
Cirkumcízia (obriezka) 330€
Frenulotomia (operácia uzdičky) 160€
Kontrola po zákroku v cene zákroku
* v cene vyšetrenia je objednanie na konkrétny čas    
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC DAPA
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. PETER BLAŠKO urológ špecialista

Som atestovaný lekár so špecializáciou urológ. Po skončení Lekárskej Fakulty UK v Bratislave v máji 2003 som nastúpil na Urologické oddelenie FNsP Trenčín a neskôr do FNsP Žilina. Počas mojej 17 ročnej urologickej praxe sa zúčastňujem domácich aj zahraničných kongresov a stáží v rámci Európskej Urologickej Asociácie. Pravidelne vykonávam urologické operácie aj komplikovanejšie endoskopické a perkutánne výkony. Okrem urológie sa venujem aj andrológii (problematike starnúceho muža) a oblasti reprodukčnej medicíny.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 10 2021
Celulitída je estetický problém, ktorý vďaka tenšej pokožke trápi rovnako štíhle ženy aj ženy plnších tvaro...
článok / 10 2021
Čistá pleť je základom pre jej zdravie a vitalitu. Navyše, pokožka tváre je neustále viditeľná a jej nedost...
článok / 15 2021
Rozšírené, výrazné žilky a metličky tmavočervenej, fialovej a modrej farby trápia vysoké percento populácie...