Darujte
zdravie a krásu

Urológia

S čím vám pomôžeme?

Urológ je lekár, ku ktorému sa nielen mužom zvyčajne nechce. U nás na Klinike Zdravia však na návštevu tohto lekára zmeníte názor. Naša súkromná urologická ambulancia vás privíta v príjemných moderných priestoroch, vyrieši vaše zdravotné ťažkosti a zabezpečí aj funkčné zákroky.

Môžete u nás absolvovať preventívne urologické prehliadky, vyšetrenie flexibilným video cystoskopom, odkonzultovať dnes pomerne častý problém s erekciou, alebo iné urologické ťažkosti.

Erektilnú dysfunkciu, chronické bolesti panvového dna alebo plastickú induráciu penisu, liečime špičkovým neinvazívnym prístrojom - fokusovanou rázovou vlnou od firmy Storz Medical. Terapia je bezbolestná a má výborné výsledky.

Vykonávame aj niekoľko chirurgických zákrokov ako odstránenie plodnosti u mužov (vazektómiu), frenulotomiu či odstránenie predkožky penisu (cirkumcízia, alebo laicky aj obriezka). Zákroky vo väčšine prípadoch prebiehajú v lokálnej anestézii, ktorá si nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu ani predoperačné vyšetrenie.  Avšak ak preferujete absolvovať zákrok v celkovej anestézii aj takú možnosť ponúkame prostredníctvom jednodňovej chirurgie, kde máme k dispozícii modernú operačnú sálu s dospávacími izbami.Taktiež vykonávame operácie hydrokély - „vodného pruhu“ a varikokély (tzv. skróta), ktoré sa podstupujú v celkovej anestézii. Po konzultácii a absolvovaní predoperačných vyšetrení sa dostavíte na rezervovaný termín a ešte v daný deň v sprievode dospelej osoby odchádzate domov. To všetko sú vyšetrenia a zákroky, ktoré u nás môžete absolvovať v pohode, bez stresu, s objednaním na presný čas v príjemnom prostredí a s garanciou toho, že sa o vás postará vysoko odborný personál.

Urologická klinika Žilina I Klinika Zdravia

Chcete vedieť viac o jednotlivých zákrokoch? Prečítajte si náš blog o urologickej chirurgii. 

Prečo súkromná urologická ambulancia?

Ak ste niekedy absolvovali návštevu urologickej ambulancie v nemocnici, možno máte nepríjemný zážitok. Veľké množstvo pacientov, dlhé čakanie a zdieľanie čakárne aj s pacientmi vo vysokom veku a s vážnymi zdravotnými problémami. O diskrétnosti v takom prostredí tiež nemožno hovoriť.

Výhodou súkromnej ambulancie v rámci privátnej kliniky je hlavne komfort objednania sa na presný termín a diskrétnosť vyšetrenia. Takisto vám vieme poskytnúť rozšírené možnosti urologickej chirurgie, ktoré prebiehajú formou ambulantných zákrokov. Máme moderne vybavenú zákrokovú sálu a skúsený tím, ktorý vedie MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s viac ako 18-ročnými skúsenosťami z denno-dennej diagnostickej a operatérskej praxe. 

Urologická ambulancia Žilina

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Ako to prebieha?

Úplne prvý krok v rámci urologickej ambulancie je u nás objednanie sa na prvé vyšetrenie. V rámci tohto vyšetrenia s vami lekár preberie vaše ťažkosti a spoločne si určíte ďaľší postup a možné riešenia. Následne začínate s liečbou alebo vás objednáme na zákrok. Okrem vyšetrení je jednou z úloh ambulancie aj dispenzárna starostlivosť o urologických pacientov.

Výmenný lístok od vášho všeobecného lekára nepotrebujete, je však lepšie (nie nevyhnutné) doniesť si svoju zdravotnú dokumentáciu.

Viac urologických informácií sme zhrnuli na samostatnú stránku venovanej urológii.

Viac urologických informácií sme zhrnuli na samostanú stránku venovanej urológii.
Cenník
Urológia vyšetrenia a zákroky  cena
Urologické vyšetrenia  
Vyšetrenie / konzultácia  39€
Kontrola po vyšetrení 24€
Preventívna urologická prehliadka pacient do 40 rokov (kompletná cena vrátane sona) 66€
Preventívna urologická prehliadka pacient nad 40 rokov (kompletná cena vrátane sona, odberov a laboratórnych vyšetrení) 119€
Sonografické vyšetrenie 33€
Spermiogram 20€
Synechyolýza (stiahnutie prirastenej predkožky) 30€
Potrebné laboratórne vyšetrenia (robia sa len pri niektorých indikáciách) 20€ - 95€
Video-cystoskopia 180€
Záznam cystoskopického vyšetrenia na USB 20€
FSWT ošetrenie fokusovanou rázovou vlnou STORZ  
Erektilná dysfunkcia (balík 6 ošetrení)  900€
Zakrivenie penisu IPP (balík 4 ošetrení) 600€
Chronická bolesť panvového dna  CPPS (balík 4 ošetrení) 600€
* druhý a ďalší balík ošetrenia rázovou vlnou  20% zľava
Urologické zákroky  
Vazektómia (zneplodnenie) v lokálnej anestéze 490€
Vazektómia (zneplodnenie) v celkovej anestéze - jednodňová chirurgia 980€
Cirkumcízia (obriezka) v lokálnej anestéze 390€
Cirkumcízia (obriezka) v celkovej anestéze - jednodňová chirurgia 880€
Frenulotomia v lokálnej anestéze (operácia uzdičky) 190€
Operácia Varikokély v kvalitnej celkovej anestézii 1190€
Operácia Hydrokély v kvalitnej celkovej anestézii 980€
Kontrola po zákroku v cene zákroku

* v cene vyšetrenia je objednanie na konkrétny čas

** FSWT ošetrenia rázovou vlnou je možné platiť po každom ošetrení 150 EUR, nieje nutné zakúpiť celý balík naraz. 

***cenník platný od 1.2.2024  

Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC Tambor
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. PETER BLAŠKO, MPH urológ špecialista

Po skončení Lekárskej Fakulty UK v Bratislave v máji 2003 som ako mladý lekár nastúpil na urologické oddelenie FNsP Trenčín, kde som pôsobil až do júna 2005. Od júla 2005 až dodnes pracujem aj na urologickom oddelení FNsP Žilina, v roku 2008 som získal atestáciu v odbore urológia. Od roku 2016 pôsobím ako súkromný, nezmluvný urológ aj na "viac odborovej" Klinike Zdravia v Žiline.
Na mojom domácom, koncovom urologickom pracovisku pravidelne vykonávam otvorené urologické operácie, ako aj komplikované endoskopické a perkutánne výkony. Okrem urológie mi je dlhodobo blízka aj téma Andrológie (problematika starnúceho muža).

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 30 2023
Začervenaná, citlivá a podráždená pleť, či pleť s rosaceou potrebuje veľmi jemné zaobchádzanie s&...
článok / 16 2022
Rádiofrekvencia aplikovaná na tvár. Rádiofrekvencia sa používa na omladenie tváre, spevnenie pleti a ...
článok / 21 2022
Chcete aby vaša pleť žiarila ? Trpíte rozšírenými pórmi? Pomocou cielených aktívnych látok a jemnej ex...