Darujte
zdravie a krásu

Odstránenie celulitídy

Celulitída sa z estetického hľadiska prejavuje ako „pomarančová kôra“ na pokožke. Vzhľad pomarančovej kôry na koži v skutočnosti súvisí s poruchou distribúcie tukových zásob v podkoží. Celulitída sa typicky objavuje na pokožke stehien, zadku, na bruchu alebo na rukách, prípadne aj na iných miestach tela.

Celulitída predstavuje estetický problém predovšetkým pre ženy, pretože ženská koža je tenšia a jemnejšia ako mužská. Preto ženám podkožné zásoby tuku spod kože viac presvitajú. Našťastie, vieme vám s celulitídou pomôcť vďaka najmodernejším metódam používaným v našej dermatologickej ambulancii.

Najúčinnejšia metóda proti celulitíde? zvuková rázová vlna AWT

Na odstránenie celulitídy používame metódu rázovej vlny technológiou AWT. Pri tejto metóde kombinujeme mechanickú masáž ošetrovaného miesta (s frekvenciou až 15 masážnych impulzov za sekundu) so zvukovou rázovou vlnou. Rázová vlna stimuluje kožu a podkožie, spúšťa spaľovanie podkožných zásob tuku, zlepšuje prekrvenie, podnecuje tvorbu kolagénu.

Zámerom zákroku rázovou vlnou je nielen rozbiť celulitídu, ale aj celkovo omladiť pokožku. Viditeľné výsledky dosahujeme už po niekoľkých ošetreniach, pre najlešie výsledky je ale  prvý krát absolvovať celú sériu 10 ošetrení. Následne o 10 až 12 mesiacov sa odporúča ošetrenie opakovať sériou 5 ošetrení, ako prevencia a udržiavanie efektu.

Všeobecne odporúčané zmeny životosprávy a životného štýlu vrátane pravidelného cvičenia dostatočne neovplyvňujú celulitídu, aj keď sú veľmi potrebné. Dokonca aj štíhle, zdravo žijúce ženy môžu mať – a často tiež majú – celulitídu. Naproti tomu je rázová vlna AWT spoľahlivým a pomerne rýchlym riešením liečby celulitídy.

 

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Odstránenie celulitídy u nás na klinike

Môžete sa tešiť na priateľský zdravotnícky personál a komfortný, účinný zákrok s výsledkami. Za našimi úspechmi sú roky praxe, neustále sledovanie najnovších svetových trendov v estetickej medicíne a investície do najmodernejších technológií. Používame overený prístroj od svetového lídra v technológiách rázovej vlny STORZ MEDICAL D-ACTOR 100 ultra, ktoré sa už desiatky rokov úspešne využivajú v urológii, ortopédii a v poslednom období aj estetickej dermatológii či neurológii. 

 

Celulitída klinikazdravia

 

Čo by ste mali vedieť pred liečbou celulitídy

Ošetrenie celulitídy rázovou vlnou je bezbolestný zákrok, klientom pripomína skôr príjemnú masáž. Okren celulitídy prístrojom so špeciálnou teflónovou hlavicou vieme vypnúť pleť a odstrániť jemné tvárové vrásky.

Ošetrenie rázovou vlnou nesmú podstúpiť pacienti s kardiostimulátorom, neliečenou epilepsiou a samozrejme s čerstvo zhojenou zlomeninou alebo po úraze či operácii.

Zákrok proti celulitíde odporúčame zopakovať aspoň päť krát v intervale raz alebo dvakrát týždenne. Najlepšie výsledky dosiahneme sériou 10 ošetrení.  Po ošetrení si doprajte zvýšený pitný režim – pomôžete tak svojmu telu odplaviť toxický odpad a tukové látky uvoľnené počas zákroku.

Viac o tomto zákroku si môžete prečítať na našom blogu v článku: AKO SA ÚČINNE ZBAVIŤ CELULITÍDY?

Cenník

Počet ošetrení

1
Zľava %   20
     
AWT - akustická rázová vlna    
Brucho 40€ 160€
Oblasť tricepsu 30€ 120€
Zadok 50€ 200€
Stehná predné 40€ 160€
Stehná zadné 40€ 160€
Stehná komplet (predné, zadné) 80€ 320€
     
Hexapolárna rádiofrekvencia    
Brucho 45€ 180€
Oblasť tricepsu 35€ 140€
Zadok 35€ 140€
Stehná zadné 55€ 220€
Zadné stehná + zadok 65€ 260€
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC Tambor
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 30 2023
Začervenaná, citlivá a podráždená pleť, či pleť s rosaceou potrebuje veľmi jemné zaobchádzanie s&...
článok / 16 2022
Rádiofrekvencia aplikovaná na tvár. Rádiofrekvencia sa používa na omladenie tváre, spevnenie pleti a ...
článok / 21 2022
Chcete aby vaša pleť žiarila ? Trpíte rozšírenými pórmi? Pomocou cielených aktívnych látok a jemnej ex...