Darujte
zdravie a krásu

Odstránenie celulitídy

Celulitída sa z estetického hľadiska prejavuje ako „pomarančová kôra“ na pokožke. Vzhľad pomarančovej kôry na koži v skutočnosti súvisí s poruchou distribúcie tukových zásob v podkoží. Celulitída sa typicky objavuje na pokožke stehien, zadku, na bruchu alebo na rukách, prípadne aj na iných miestach tela.

Celulitída predstavuje estetický problém predovšetkým pre ženy, pretože ženská koža je tenšia a jemnejšia ako mužská. Preto ženám podkožné zásoby tuku spod kože viac presvitajú. Našťastie, vieme vám s celulitídou pomôcť vďaka najmodernejším metódam používaným v našej dermatologickej ambulancii.

Najúčinnejšia metóda proti celulitíde? Rázová vlna ESWT

Na odstránenie celulitídy používame metódu rázovej vlny technológiou ESWT. Pri tejto metóde kombinujeme mechanickú masáž ošetrovaného miesta (s frekvenciou až 15 masážnych impulzov za sekundu) s rázovou vlnou. Rázová vlna stimuluje kožu a podkožie, spúšťa spaľovanie podkožných zásob tuku, zlepšuje prekrvenie, podnecuje tvorbu kolagénu.

Zámerom zákroku rázovou vlnou je nielen rozbiť celulitídu, ale aj celkovo omladiť pokožku. Viditeľné výsledky dosahujeme už po niekoľkých ošetreniach. Rázová vlna ESWT je ideálna nielen na liečbu celulitídy, ale aj ako prevencia.

Všeobecne odporúčané zmeny životosprávy a životného štýlu vrátane pravidelného cvičenia dostatočne neovplyvňujú celulitídu. Dokonca aj štíhle, zdravo žijúce ženy môžu mať – a často tiež majú – celulitídu. Naproti tomu je rázová vlna ESWT spoľahlivým a pomerne rýchlym riešením liečby celulitídy.

 

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Odstránenie celulitídy v našej kožnej ambulancii

Môžete sa tešiť na priateľský zdravotnícky personál a komfortný, účinný zákrok s rýchlymi výsledkami. Za našimi úspechmi sú roky praxe, neustále sledovanie najnovších svetových trendov v estetickej medicíne a investície do najmodernejších technológií vrátane ESWT – vďaka tomu vykazujeme výrazné zlepšenie prejavov celulitídy.

Čo by ste mali vedieť pred liečbou celulitídy

Ošetrenie celulitídy rázovou vlnou je bezbolestný zákrok, klientom pripomína skôr príjemnú masáž. Mimochodom, odporúčame rázovú vlnu aj na masáž medzilopatkového a chrbtového svalstva, príjemne vám tak uvoľníme chrbát od napätia a pomôžeme vám zmierniť bolesti chrbta.

Ošetrenie rázovou vlnou nesmú podstúpiť pacienti s kardiostimulátorom, neliečenou epilepsiou a samozrejme s čerstvo zhojenou zlomeninou alebo po úraze či operácii.

Zákrok proti celulitíde odporúčame zopakovať aspoň päť krát v intervale raz alebo dvakrát týždenne. Tak dosiahneme najlepšie výsledky.  Po ošetrení si doprajte zvýšený pitný režim – pomôžete tak svojmu telu odplaviť toxický odpad a tukové látky uvoľnené počas zákroku.

Viac o tomto zákroku si môžete prečítať na našom blogu v článku: AKO SA ÚČINNE ZBAVIŤ CELULITÍDY?

Cenník

Počet ošetrení

1 2 3 4 5
Zľava %   5 10 15 20
Brucho 40€ 76€ 108€ 136€ 160€
Oblasť tricepsu 30€ 57€ 81€ 102€ 120€
Zadok 50€ 95€ 135€ 170€ 200€
Stehná predné 40€ 76€ 108€ 136€ 160€
Stehná zadné 40€ 76€ 108€ 136€ 160€
Stehná bočné 40€ 76€ 108€ 136€ 160€
Stehná komplet 80€ 152€ 216€ 272€ 320€
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC DAPA
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 17 2020
 Čo je lipóm? Lipóm je najčastejšie malý, ostro ohraničený, pomaly (aj niekoľko mesiacov alebo rokov)...
článok / 19 2020
Laserový resurf priniesol do estetickej medicíny revolúciu. Pokožka sa po laserovom zbrúsení povrchu epider...
článok / 19 2020
Alergia je precitlivenosť organizmu, prehnaná imunitná odpoveď na alergény okolo nás. Alergiu obvykle priam...