Darujte
zdravie a krásu

O nás

Miesto, kde znovu
nájdete zdravie a krásu...

doktorkamoje bio
TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
doktorka
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
Som atestovaná kožná lekárka so špecializáciou dermatovenerológ, členka Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej lekárskej spoločnosti. Po ukončení štúdia na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine som pôsobila na Dermatovenerologických oddeleniach v nemocnici Nitre a Banskej Bystrici.
Viac ako 10 ročnú prax v estetickej a korektívnej medicíne som absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky). Mala som možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využívam a kombináciou rôznych techník sa snažím o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov. Špecializujem sa na estetickú medicínu, preto sa pravidelne zúčastňujem na zahraničných kongresoch a školeniach, najmä na svetovo najuznávanejších Dubai Derma a AMWC Monako. Tam čerpám cenné informácie od odborníkov z celého sveta, vďaka čomu môžem pracovať podľa najnovších svetových trendov.
doktorka
BARBORA GRAJCIAROVÁ
plastický chirurg
doktorka
DOMINIKA CIBULKOVÁ
dermatológ
doktorka
DOMINIKA ŠVEDOVÁ
Dermatológ
doktorka
BARBORA REMPEROVÁ
Dermatológ
doktormoje bio
PETER BLAŠKO
urológ špecialista
doktor
MUDr. PETER BLAŠKO, MPH
urológ špecialista
Po skončení Lekárskej Fakulty UK v Bratislave v máji 2003 som ako mladý lekár nastúpil na urologické oddelenie FNsP Trenčín, kde som pôsobil až do júna 2005. Od júla 2005 až dodnes pracujem aj na urologickom oddelení FNsP Žilina, v roku 2008 som získal atestáciu v odbore urológia. Od roku 2016 pôsobím ako súkromný, nezmluvný urológ aj na "viac odborovej" Klinike Zdravia v Žiline.
Na mojom domácom, koncovom urologickom pracovisku pravidelne vykonávam otvorené urologické operácie, ako aj komplikované endoskopické a perkutánne výkony. Okrem urológie mi je dlhodobo blízka aj téma Andrológie (problematika starnúceho muža). Som členom Slovenskej Urologickej Spoločnosti (SUS) ako aj Európskej Urologickej Spoločnosti (EAU), pravidelne sa zúčastňujem domácich aj zahraničných kongresov. V rokoch 2018 - 2021 som absolvoval 3 ročné, nadstavbové špecializačné štúdium na Fakulte Verejného Zdravotníctva SZU v Bratislave so zameraním na manažment a riadenie v oblasti zdravotníctva, štúdium som úspešne ukončil vo februári 2022 titulom MPH - Master of Public Health. (Odborník na riadenie vo verejnom zdravotníctve).
Som šťastne ženatý, mám 2 deti, manželka je detská lekárka.
doktor
FILIP MACÁŠEK
urológ
doktormoje bio
DMYTRO BABČUK
Zubný lekár
doktor
Dr. DMYTRO BABČUK
Zubný lekár
Som zubný lekár, registrovaný v Slovenskej komore zubných lekárov. Od roku 2012 som pôsobil na chirurgickom oddelení krajskej stomatologickej polikliniky a neskôr na súkromnej stomatologickej klinike v Žiline. Od roku 2014 sa špecializujem na mikrochirurgickú endodonciu a prácu s operačným mikroskopom.
Absolvoval som pracovné stáže a školenia pod vedením popredného českého odborníka v oblasti mikrochirurgickej endodoncie a dentálnej implantológie MUDr. Jiřího Škrdlanta - prvého lekára, ktorý začal v Českej republike používať operačný mikroskop v stomatológii. Hovorím slovensky, anglicky, rusky a ukrajinsky.
sestrička
ALENKA RATULOVSKÁ
zdravotná sestra
sestrička
MÁRIA RADEKOVÁ
zdravotná sestra
sestrička
LENKA STRAPKOVÁ
biomedicínsky špecialista
sestričkamoje bio
MARTINA KARASOVÁ
dentálna hygienička
sestrička
Mgr. MARTINA KARASOVÁ, DiS.
dentálna hygienička
Som dentálna hygienička. V roku 2014 som popri práci zdravotnej setričky absolvovala kurz dentálnej prevencie. Toto smerovanie ma natoľko zaujalo, že som sa rozhodla špecializovať a venovať sa dentálnej hygiene na 100 percent. V roku 2020 som ukončila vysokoškolské štúdium na Vyššej odbornej škole zdravotníckej v Ostrave v odbore Dentálna hygienička. Počas vysokej školy som pracovala vo viacerých klinikách v Žiline a v okolí ako sestrička aj dentálna preventistka. Od roku 2020 robím profesionálnu dentálnu hygienu najmä metódou GBT.
Niekoľko krát ročne sa zúčastňujem rôznych odborných seminárov a školení, ktoré ma po odbornej stránke významne neustále posúvajú. Získaný prehľad o súčasných moderných postupoch v dentálnej hygiene a ich priamej aplikácii v praxi, tak môžem rozvíjať na každodennej báze.
Dentálna hygiena sa pre mňa stala poslaním. Snažím sa o empatický prístup, aby bolo ošetrenie bezbolestné a aby sa dentálna hygiena stala prirodzenou, príjemnou súčasťou starostlivosti o zuby.
sestrička
LENKA ĎURANOVÁ
asistentka zubára
recepčná
NIKOLA VOJVODÍKOVÁ
recepčná
NIKOLA BUZNOVÁ
recepčná
RENÁTA JEŽÍKOVÁ
kozmetička
ZUZANA TRNKOVÁ
manažérka kliniky
BARBORA ŠŤASTNÁ

Dermatologická ambulancia

Súčasťou Kliniky Zdravia je aj moderne vybavená súkromná dermatologická ambulancia. Používame tie najmodernejšie technológie, vďaka ktorým vám dokážeme ponúknuť nadštandardné riešenie vášho kožného problému.
Liečime všetky problémy kože, okrem iných napr. akné, bradavice, znamienka, výrastky, rozšírené cievky či ekzém. Naším cieľom je, aby ste mali zdravú pokožku. Keďže práve koža je najväčší orgán ľudského tela a chráni nás pred vonkajším svetom, mali by sme jej venovať dostatočnú pozornosť.
Objednajte sa k nám na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú, ale pritom dostupnú starostlivosť "na vlastnej koži".

Estetická klinika

Ak je vašou prioritou krása, na Klinike zdravia budete v tých správnych rukách. Moderné pokroky v estetickej medicíne nám už dnes umožňujú spomaliť starnutie či omladiť pokožku.
Naše špičkové technológie vám pomôžu znovu získať sebavedomie a zároveň si starostlivosť o pokožku užiť v maximálnej možnej pohode. Mnohé zákroky sú neinvazívne a majú výborné výsledky. Dokážeme vám pomôcť s problémami ako vrásky, celulitída, nežiaduce ochlpenie, jazvy, škvrny, strie či poklesnuté kontúry tváre.
Netrápte sa s tým, čo sa dá riešiť. Pomôže moderná estetická medicína a tím Kliniky Zdravia.

Urologická klinika

Nielen dermatológia a estetická medicína, ale aj moderná urológia. Súčasťou Kliniky Zdravia je aj špecializovaná urologická klinika, ktorú vedie MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s viac ako 17-ročnou diagnistickou a operatérskou praxou. Objednáme vás na presný deň a hodinu a privítame vás v príjemných a atraktívnych priestoroch. Ich súčasťou je moderná zákroková sála a sonograf.
Navštívte nás, ak vás trápi erekcia, bolesti panvového dna, plastická indurácia penisu alebo ak máte problém s uzdičkou, prípadne chcete podstúpiť odstránenie plodnosti u mužov (vazektómia) alebo stále populárnejšiu obriezku (cirkumcízia). Radi vám však pomôžeme aj s iným zdravotným či estetickým urologickým problémom.

Alergologická ambulancia

Za problémy s pokožkou často môžu alergie. Možno ste o tom ani nevedeli a vaše ekzémy, svrbenie a začervenanie, vyrážky na koži, prípadne až žihľavku (urticaria), opuch alebo anafylaktický šok môže spôsobovať alergia. Aj preto si u nás na Klinike Zdravia našlo svoje miesto okrem dermatológie a estetiky aj testovanie na kožné alergény.
Ako vám pomôžeme? V prvom rade vám spravíme alergologické testy, ktoré odhalia precitlivenosť na chemické látky z kozmetiky alebo čistiacich prostriedkov. Ak sa alergia testami potvrdí, lekár s vami nastaví liečbu resp. dá odporúčania tak, aby už vaša pokožka netrpela.

Zubná ambulancia

Máte problém so zubami? Naša špičkovo vybavená ambulancia v moderných priestoroch Kliniky Zdravia ponúka širokú škálu stomatologických služieb, zákrokov a protetických náhrad. Profesionalita a individuálny prístup ku každému klientovi sú u nás samozrejmosťou. Pod zväčšovacou optikou vykonávame ošetrenia zubných kazov, endodontické ošetrenia a rekonštrukcie zubov, pričom veľký dôraz kladieme aj na prevenciu stomatologických ochorení. Snažíme sa klientom pomáhať prekonať strach z návštevy zubného lekára, ktorý často vedie k odkladom potrebných návštev zubnej ordinácie. Príďte skôr, než bude neskoro, a presvedčte sa, že návšteva zubára môže byť príjemná.

Prečo Klinika zdravia?
medzinárodné skúsenosti
krátke čakacie doby
najnovšie trendy
najmodernejšie vybavenie
Vyšetrenia okrem akútnych stavov sú len na vopred objednaný termín
objednajte sa na +421 950 526 846

Zmluvné poisťovne

Nadštandardná súkromná zdravotná starostlivosť vôbec nemusí byť drahá. Hoci nie sme zmluvným partnerom žiadnej poisťovne, nemusíte sa báť, že u nás necháte závratné sumy.
Úvodné vyšetrenie a nastavenie na liečbu stojí od 22 €, táto cena navyše zahŕňa objednanie bez čakania na konkrétny termín, a to aj v poobedňajších hodinách.
Ak sa pýtate, prečo vlastne nemáme zmluvy s poisťovňami, odpoveď je pomerne jednoduchá. Mnohé kvalitné vyšetrenia a zákroky ako napr. digitálna dermatoskopia, odstránenie cievok laserom či bezbolestné a šetrné vyrezanie znamienok laserovým nožom totiž poisťovne na Slovensku vôbec nepreplácajú. Podobne je to aj s liekmi. Existujú základné lieky, ktoré poisťovňa prepláca, a preto ich zmluvní lekári predpisujú. A potom sú tu nadštandardné možnosti liečby, ktoré zdravotné poisťovne nepreplácajú, aj keď môžu výrazne skrátiť liečbu a zlepšiť zdravotný stav pacienta.
Koľko to teda u nás stojí? Všetky ceny ošetrení a zákrokov nájdete v príslušných sekciách nášho webu. Na Klinike Zdravia veríme v transparentné ceny a v to, že do zdravia sa oplatí investovať.

Fotogaléria priestorov