Darujte
zdravie a krásu

Botulotoxín

Botulotoxín je najlepším riešením nadmerného potenia. Zároveň je výborným pomocníkom proti dynamickým vráskam – napríklad proti tzv. vráskam hnevu. V letných mesiacoch, keď nieje vhodné aplikovať na začervenanie tváre "Rozaceu" Intenzívne pulzné svetlo, nám vie pomôcť aj s redukciou tohto problému.

Nadmerné potenie

Potenie je prirodzená reakcia organizmu na prehrievanie vplyvom teploty okolitého prostredia, fyzickej námahy či horúčky. Nadmerné potenie však predstavuje pre človeka stratu pohodlia, estetický a spoločenský problém.

V prvom rade sa vždy snažíme odhaliť príčiny nadmerného potenia. Môže byť spôsobené hormonálnymi poruchami (poruchy štítnej žľazy, gynekologické problémy, nepravidelný cyklus...) ale aj reakciou na tak bežné zložky potravy ako je kofeín. Keď odhalíme takúto príčinu nadmerného potenia, odporučíme vám ďalší postup liečenia.

Nadmerné potenie bez zjavných príčin nazývame primárna hyperhidróza. Aj v tomto prípade vám vieme účinne pomôcť – aplikáciou botulotoxínu priamo do miesta nadmerného potenia. Aplikáciou botulotoxínu odstránime nadmerné potenie najčastejšie z oblasti podpazušných jamiek prípadne v niektorých prípadoch dlaní, chodidiel, ale aj z vlasovej časti hlavy.

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Vrásky hnevu

Tzv. vrásky hnevu patria medzi dynamické vrásky. Súvisia s často opakovanou mimikou tváre – častý výraz tváre sa napokon "zapíše" do záhybov kože v podobe dynamických vrások. Našťastie aj v tomto prípade vám efektívne pomôžeme botulotoxínom – či už ide o vrásky na čele, medzi obočím, v okolí očí alebo na iných miestach, vieme ich účinne eliminovať.

Prečo absolvovať zákrok botulotoxínom u nás?

V našej dermatologickej ambulancii na Klinike Zdravia používame len najkvalitnejší botulotoxín. Záleží nám nielen na čo najlepšom výsledku zákroku, ale aj na vašom komforte. Preto aplikujeme botulotoxín po šetrnom lokálnom znecitlivení alebo s použitím externého chladenia. Botulotoxínom zastavíme potenie na mieste aplikácie až na obdobie 9 mesiacov.

 

Cenník
Odstránenie potenia - cena    
Cena za obe strany

Ženy

Muži

Podpazušie (250-300 U) 300€ 330€
     
Vstupné vyšetrenie / konzultácia 28€  
Pozákroková starostlivosť  v cene zákroku v cene zákroku

 

Odstránenie vrások - cena  
Aplikácia botulotoxínu BTX  
1 lokalita (čelo, poklesnuté ústne kútiky, vrásky medzi obočím - vrásky hnevu, okolie oboch očí, okolie pier - fajčiarske vrásky, zdvihnutie špičky nosa) 110€
2 lokality 175€
3 lokality 220€
Dopich 25€
Anestetický krém (podľa rozsahu a lokality) 5 - 30€
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC Tambor
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


zilina@klinikazdravia.sk
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.klinikazdravia.sk/ochrana-osobnych-udajov
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 30 2023
Začervenaná, citlivá a podráždená pleť, či pleť s rosaceou potrebuje veľmi jemné zaobchádzanie s&...
článok / 16 2022
Rádiofrekvencia aplikovaná na tvár. Rádiofrekvencia sa používa na omladenie tváre, spevnenie pleti a ...
článok / 21 2022
Chcete aby vaša pleť žiarila ? Trpíte rozšírenými pórmi? Pomocou cielených aktívnych látok a jemnej ex...